Вбудовані пилососи допомагають економити електроенергію, прискорюють процес прибирання і навіть робить повітря чистішим - розповідаємо про ці та інші їх переваги.

1. Поліпшення якості повітря всередині приміщення

Центральний пилосос повністю усуває пил з приміщення, на відміну від звичайних пилососів, які сприяють рециркуляції пилу всередині приміщення, викидають невідфільтрованого пил через фільтр. Користь від використання вбудованого пилососу істотна. Вбудовані пилососи здатні навіть зменшити симптоми алергії і астми.

2. Сила всмоктування в 3-5 разів більше, ніж у звичайних побутових пилососів

Сила всмоктування вбудованих пилососів в 3-5 разів більше, ніж у звичайних портативних пилососів. Так як вбудований пилосос встановлюється стаціонарно в підсобному приміщенні, вам не потрібно його носити за собою під час збирання. Вбудований пилосос збере більшу кількість пилу за менший час і істотно спростить процес прибирання.

3. Ємність сміттєвого контейнера до 36 літрів

Велика ємність сміттєвого контейнера вбудованих пилососів дозволяє проводити його очищення один раз в 8-9 місяців. Завдяки використанню циклонічного очищення Вам ніколи не доведеться мати справу з мішками і фільтрами. Ввбудовані пилососи дуже легко очистити від зібраного пилу і при цьому не забруднитися. Вбудований пилосос з циклонічної фільтрацією по мірі наповнення сміттєвого бака не втрачатиме потужність, так як в ньому відсутні фільтри, які забиваються пилом.

4. Зручність в експлуатації

Для початку збирання потрібно просто включити збиральний шланг в пневматичну розетку. У Вас в руках тільки легкий шланг з збиральної щіткою. Вам більше не треба носити за собою важкий пилосос по сходах з поверху на поверх. Тільки уявіть собі, як тепер легко пропилососити сходи у вашому будинку. Різноманітність допоміжних збиральних насадок зведе до мінімуму Ваші зусилля при наведенні порядку в домі.

5. Захист інвестицій

Система центрального пиловидалення - Ваша перша лінія захисту десятків тисяч гривень, які ви вклали в підлогове покриття вашого будинку. Житло зі встановленою центральною системою пиловидалення котирується на ринку житла набагато вище звичайного. Мало того що вбудований пилосос буде чистити підлоги в Вашому домі, він ще й буде видаляти пил, яка залягає під вашими килимами. Ви істотно продовжите життя вашим підлогових покриттів і килимів. Вбудовані пилососи є привабливою інвестицією, вони, безсумнівно, додадуть цінності вашого будинку, якщо ви коли-небудь зберетеся його продавати.