Сучасна складська логістика - це складний механізм, який пропонує набагато більше, ніж просто зберігання. Це сучасна, гнучка система - транспорт, складські послуги та дистрибуція в одній компанії, «покупка в одному вікні», адаптована до індивідуальних потреб клієнтів, в поєднанні з пакетом численних додаткових послуг. Логістика, складські послуги, довірені компанії «РОНА-2», є перевагою комплексного обслуговування. Якщо вам потрібні послуги логістики для бізнесу, переходите на сайт: https://www.rona2.com.ua/ua/skladski-poslugi,  компанії і ознайомтеся з переліком послуг. Пропозиція включає:

  • Відповідальне складування і зберігання товарів.
  • Послуги навантаження та розвантаження.
  • Аутсорсинг складських послуг, ведення складського обліку товарів.
  • Маркування вантажів, крос-докінг.
  • Митний склад з ж / д гілкою і інші послуги, пов'язані з обробкою товарів.

Чому варто скористатися послугами компанії «РОНА-2»?

1. Зростаючі очікування клієнтів вимагають постійної трансформації ланцюжків поставок, в якій складські площі і складська логістика грають ключову роль. Компанія надає складські послуги логістики для бізнесу з урахуванням індивідуальних потреб клієнтів, забезпечуючи комплексний підхід і додаткові послуги.

2. Рішення, в сфері послуг складської логістики не тільки гарантують ефективне і безпечне управління товарами, але і здатне автоматизувати процеси обміну даними між власником товару, складом і іншими ланками в ланцюжку поставок. Інноваційне рішення складської логістики відкриті для обміну інформацією. Скориставшись складськими послугами компанії, кожен клієнт може розраховувати на комфортні рішення для бізнесу, включаючи: аутсорсинг складських послуг, ведення складського обліку з маркуванням і зберіганням вантажів, крос-докінг.

3. Місткість складу, швидкий доступ до товарів і високий рівень безпеки на складі роблять складські послуги одними з найбільш вигідними.

Управління складською логістикою сьогодні - це багатогранне завдання. У компанії «РОНА-2» дотримуються принципу, згідно з яким для клієнтів складські послуги  являються підтримкою на кожному етапі транспортного процесу. Фахівці гарантують максимально ефективне і фінансово вигідне зберігання вантажів і товарів. Своєчасне оформлення відвантажень, висока ротація товарів, оптимальний рівень запасів - ось ключові питання всього складського сервісу. Щоб складська послуга була оптимальною для клієнта - компанія «РОНА-2» використовує перевірені рішення.