Розвиток економіки постійно змінює ринок логістики. Зростаючі очікування споживачів вимагають постійної трансформації ланцюжків поставок, в якій складські площі і складська логістика грають ключову роль. Вимоги, що стосуються доставки на наступний день або в той же день, підкреслюють важливість наявності адекватних складських площ і надання складських послуг хорошої якості. Сьогодні завдання складської логістики - не тільки регулювати, а й покращувати послуги для клієнтів з моменту покупки товарів до їх зберігання і відвантаження. Складські послуги припускають ефективну організацію відповідального зберігання, вантажно-розвантажувальні роботи з точки зору ціни, часу і якості послуг. Вас цікавить безпечне зберігання товарів і ефективна складська логістика? Переходьте на сайт: https://www.asterminal.com.ua/ua/posluhy,  компанії «Агро-Союз-Термінал» і ознайомтеся з видами послуг.

Послуги включають:

  • складські сховища, підтримувані сучасними IT-технологіями;
  • крос-докінг; навантажувально-розвантажувальні роботи;
  • перепакування та палетування, зважування та маркування вантажів,
  • управління ланцюгами поставок;
  • індивідуальні логістичні рішення; митно-брокерські послуги.

Переваги співпраці:

1. Ефективна складська логістика вимагає безлічі ефективних процесів і ефективно використовуваних ресурсів. Склади обладнані системою спостереження, протипожежного захисту, а також цілодобова охорона, гарантує високий рівень безпеки. Місткість складу, швидкий доступ до товарів, високий рівень безпеки, кращий сервіс - це ті умови, які відрізняють послуги компанії «Агро-Союз-Термінал» від інших.

2. Кваліфікований персонал і професійна вантажна техніка.

3. Вартість оплати завжди дорівнює фактичним обсягам вантажу який знаходиться на зберіганні.

4. Компанія постійно відстежує зміни в функціонуванні послуг в сфері складської логістики. Щоб відповідати новим ринковим тенденціям і зростаючим вимогам клієнтів, тому тут підготували нові послуги: комплексні логістичні послуги, міні-склади, крос-докінг-зони, транспортні митні послуги - послуги найвищої якості.

Скористайтеся перевагами вже сьогодні. Щоб отримати детальну інформацію про логістичних послугах, заповніть контактну форму або зв'яжіться з контактними телефонами.