• Головна
  • Бетон вiд КовальськоЇ: в чому секрет всеукраЇнського успiху
Новини компаній
10:29, 25 лютого 2020 р.

Бетон вiд КовальськоЇ: в чому секрет всеукраЇнського успiху

Новини компаній

Бетон вiд КовальськоЇ

При будівництві об'єктів нерухомості невід’ємною частиною є бетон та залізобетонні конструкції. Їхні якість та склад мають велике значення, адже від цього значно залежатиме й надійність майбутніх проектів. На українському ринку є дуже багато виробників, котрі пропонують бетон різного цінового сегмента. Відрізняється і його клас та якість. Безумовним лідером серед них, є компанія “Бетон від Ковальська” https://beton.kovalska.com, котра більше десятка років виготовляє якісний бетон та залізобетонні вироби, з якими мало хто може конкурувати на українському ринку.

Бетон вiд КовальськоЇ: короткi iсторичнi данi

Загалом, історія бренду бере початок ще у 2002 році, саме тоді “Бетон від Ковальської” вперше з’явився на ринку України. На той момент виробництво обмежувалося лише одним заводом, та згодом почало активно збільшувати власні потужності, долучаючи до співпраці інших виробників. Відтак, на сьогоднішній день, бренд об’єднав 9 потужних підприємств, спільно утворивши промислово-будівельну групу “Ковальська”.

Процес виробництва та технологiЇ

Всі підприємства, обладнані найновішим та найсучаснішим обладнанням. Робочі процеси повністю автоматизовані, а в виробництві використовується власна сировинна база. Завдяки хімічним та мінеральним домішкам від провідних європейських виробників, бренд має змогу створювати бетон преміального класу, детальніше тут.

Що немало важливо, кожне з підприємств працює за технологією безвідходного виробництва. Залучені барабанні рециклінгові установки, що переробляють всі залишки розчинової частини будівельних сумішей для їх повторного використання. Це так звані європейські стандарти, котрих дотримується далеко не кожен український виробник.

Клієнти можуть бути впевненими у якості продукції, адже вся вона відповідає кільком міжнародним сертифікатам якості, проходить кілька етапну перевірку, яку проводять у спеціальних лабораторіях, та інноваційно-технологічному центрі.

“Бетон від Ковальської” є беззаперечним лідером на українському ринку, про що свідчать щорічна кількість виготовленої та реалізованої продукції, а саме: 2,5 мільйона бетону і більше 300 000 куб.м залізобетонних виробів.

Продукцiя та клiєнти

Загалом, компанія “Бетон від Ковальської” виготовляє три види продукції:

  • Бетон та будівельні розчини;

  • Конструктивний залізобетон

  • Залізобетонні вироби;

Кожен з цих видів продукції має найкращі характеристики і широкий асортимент, що дозволяє підібрати необхідний продукт під конкретний тип будівництва.

Якщо перелічувати об’єкти при будівництві, котрих використовувалася продукція даного бренду, то це чи не найвідоміші житлові масиви, готельні комплекси, бізнес-центри, торгові центри, та важливі ключові об’єкти столиці й інших міст України.

Зокрема, щоб краще усвідомити популярність бренду, варто знати, що понад 70% всього житла і комерційних споруд Києва були збудовані саме з використанням продукції бренду “Бетон від Ковальської”

Група “Ковальська” вносить вагомий розвиток в будівельний ринок України, має прекрасну репутацію і щороку розвивається ще більше, удосконалюючи власні технології і виробничі потужності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...