• Головна
  • Коли хворіє домашній улюбленець: як обрати між онлайн та офлайн консультацією
Новини компаній
15:34, 25 листопада 2020 р.

Коли хворіє домашній улюбленець: як обрати між онлайн та офлайн консультацією

Новини компаній

Хвороба домашнього улюбленця часто викликає розгубленість у власника, адже тваринка не може сказати сама, що саме її турбує. Тому найкращий вихід – це оперативно звернутись до ветеринара для отримання професійної консультації. До того ж сьогодні таку послугу можна отримати як в офлайн, так і в онлайн-режимі.

Офлайн vs онлайн

Кожен варіант консультації має свої переваги та недоліки. Так, офлайн-прийом дає змогу спеціалісту особисто оглянути тваринку, провести детальну діагностику і відразу ж розпочати лікування. Це особливо актуально, коли є серйозні приводи турбуватись про тяжкий стан домашнього улюбленця. З іншого боку, необхідність поїздки до ветеринара з хворою твариною пов’язана з незручностями. Тим більш, що інколи для відвідування потрібного спеціаліста доводиться відправлятись в інший кінець міста. До того ж це все потребує часу, а запис інколи можна оформити не відразу і доводиться чекати «вікна» в графіку.

Коли хворіє домашній улюбленець: як обрати між онлайн та офлайн консультацією, фото-1

Онлайн-консультація, в свою чергу, дає змогу оперативно отримати коментар від спеціаліста без необхідності їхати в клініку. Такий варіант зручний ще й тим, що власник зможе обрати лікаря онлайн, вивчити відгуки, інформацію про нього перед тим, як звертатись з проблемою. При цьому економиться не тільки час, але і кошти власника, адже консультація онлайн коштує дешевше. Тим більш, що переживання відносно стану улюбленця можуть виявитися невиправданими.

Як правильно обрати

Вибір конкретного варіанту буде залежати від ситуації. Так, зручна онлайн-консультація буде доцільною тоді, коли відповідь потрібно отримати максимально швидко. Наприклад, сервіс Vetonline працює цілодобово, тому на сайті Vetonline.pro (https://vetonline.pro) можна скористатись допомогою кваліфікованого ветеринара в будь-яку пору доби. При цьому власнику домашнього улюбленця не доведеться витрачати час і планувати свій графік так, аби дістатись до спеціаліста. До того ж в деяких випадках транспортування тваринки може тільки їй нашкодити. В такому випадку в онлайн-консультації ветеринар обов’язково надасть необхідні рекомендації. При необхідності надалі можна буде оформити за допомогою сервісу Vetonline виклик лікаря додому.

Обирати офлайн-консультацію варто, якщо є дійсно серйозні причини підозрювати захворювання. В такому випадку потрібно якомога скоріше звернутись до ветеринара, щоб провести детальну діагностику і розпочати лікування. Наприклад, тварина була травмована або отруєна невідомою речовиною - втрачати час неможна, тому що від цього залежить життя улюбленця.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...