• Головна
  • Як витрачати мінімум грошей і мати чистий басейн: використовуємо спеціальні тестери для басейнів
Новини компаній
11:22, 30 липня

Як витрачати мінімум грошей і мати чистий басейн: використовуємо спеціальні тестери для басейнів

Новини компаній

Басейн — чудове рішення для того, щоб тонізувати себе під час спеки, подарувати приємний настрій. Повітря навколо стає приємніше, вологіше і жаркий клімат відсувається від будинку. Однак обслуговування басейну — непросте завдання. Справа не тільки в технічних питаннях. Необхідно слідкувати за якістю води. Для цього не обов’язково створювати спеціальну лабораторію чи витрачати гроші на окремого спеціаліста. Достатньо використовувати регулярно тестери для басейнів, які можна купити в онлайн-магазині компанії «Стройбассейн», що є провідною компанією з будівництва басейнів в Одесі та інших містах України.

Як витрачати мінімум грошей і мати чистий басейн: використовуємо спеціальні тестери для басейнів, фото-1

Тестери для басейнів: ідеальне рішення

Заповнити плесо, встановити обслуговуючі насоси та фільтри і забезпечити басейн електротехнічним обладнанням., освітленням. Все це вже достатньо витратна частина обслуговування. Тому завжди є бажання оптимізувати витрати, але мати поруч чистий і безпечний басейн. 

Щоб витрачати мінімум коштів на утримання басейну, який потребує чимало води і витрат на технічне обслуговування, варто користуватись реагентами, що тестують якість води,. Крім того, реагенти можуть допомогти швидко відреагувати на погіршення стану водного плеса басейну та виявити всі недоліки у роботі основних систем:

  • фільтрів для очищення води;

  • систем, що поліпшують насиченість води киснем;

  • систем, що регулюють кількість хлору чи інших знезаражуючих речовин.

Визначати склад води та наявність кисню, хлору або рівень кислотності водної маси можна двома індикаторами:

  • хімічними — краплі, таблетки, що внаслідок розчинення у воді, показують наявні зміни;

  • електронні — спеціальні прилади, що допомагають визначати необхідні параметри шляхом контакту із водою у плесі.

Компанія Стройбасейн, що пропонує обслуговування та будівництво басейнів в Одесі та інших містах України, пропонує всі види таких тестерів від відомих виробників цього спеціального обладнання.

Серед представлених для використання новинок і класичних засобів — вироби відомих компаній у тестуванні басейнів. Зокрема відомі європейські бренди Kokido, Bestway, LaMotte, AQUADOCTOR та інші. А зараз спробуємо дізнатись більше про схожість та принципову відмінність між різновидами тестерів.

Чи є принципова різниця між точністю хімічних і електронних тестерів

Принципової різниці немає. Адже для власника басейну найважливіше — виконати необхідний обсяг робіт з перевірки якості води. Для цього можна використати і таблетки чи краплі. Але можна зробити виміри і електронним тестувальним обладнанням. Це не є професійне здобуття показників, але уявлення про стан води дає і те, і інше вимірювання. 

Головне завдання тестів — швидко реагувати на зміни і давати уявлення про стан плеса, не допускаючи насичення води мікроорганізмами, змінами у стані знезараження. Тобто виконати ці завдання можна як дослідженням за допомогою приладів, так і хімічними реагентами. Точність цих вимірювань приблизно однакова. Хоча різниця і достатньо велика, все ж є.

Одноразова інвестиція або постійне придбання

Найбільша різниця саме у цінових пропозиціях. Хімічні та електронні тестери складно навіть порівняти по ціновим пропозиціям. І ось чому. Тестери, що базуються на електронній обробці — дорожче, але це — разова інвестиція. Звичайні реагенти — більше дешевий варіант, але купувати їх потрібно регулярно. Вибір звісно за користувачами. Однак тут варто зважити, що важливіше: можливість постійних замірів якості води чи сезонна перевірка і постійне придбання реагентів за помірною ціною.

Варто також пам’ятати, щоб обслуговування басейну за допомогою тестерів дозволяє не тільки заощаджувати на витратах, але і забезпечити безпеку користувачів та естетичну привабливість водного плеса.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...