• Головна
  • Книгарня «Є»: класична українська поезія допоможе полюбили книгу
Новини компаній
09:19, 23 вересня 2021 р.

Книгарня «Є»: класична українська поезія допоможе полюбили книгу

Новини компаній

Багато батьків хвилюються через те, що їх діти взагалі не цікавляться літературою – ані класичною, ані сучасною. Вони знаходять різни засоби, за допомогою яких стараються визвати у дитини питання чи інтерес, однак добитися цього вдається далеко не завжди. При цьому витрачається дуже багато коштів, адже книги зараз мають високу ціну. Видання використовують якісний папір та фарби, роблять тематичні добірки творів видатних письменників та поетів. Тому, звичайно, книги коштують тих грошей, що за них просять. Проте покупці завжди хочуть отримати більше, а заплатити менше.

Книгарня «Є»: акції та спеціальні пропозиції

Книгарня «Є»: класична українська поезія допоможе полюбили книгу, фото-1

Книгарня «Є» може допомогти у цьому питанні. Саме зараз у інтернет-магазині проводиться акція, яка дозволить вам заощадити та поповнити свою бібліотеку новими цікавими книжками. Радимо вам звернути увагу на розділ зі збірниками української поезії. Тут вам сподобаються добре виготовлені томики віршів:

  • Тараса Шевченко,
  • Лесі Українки,
  • Івана Котляревського,
  • Володимира Сосюри,
  • Михайля Семенко,
  • Василя Стуса,
  • Євгена Плужника та ін.

Також у асортименті представлені збірники з творами різних авторів, тож у одному примірнику ви отримаєте відразу декілька зразків, і українська поезія відкриється для вас та вашої дитини у новому світі.

Поезія розриє новий світ

Доречи, завдяки знайомству з творчістю того чи іншого поета читач може не тільки доторкнутись до краси внутрішнього життя талановитої людини, але й почати узнавати щось нове з історії народу та країни. Кожен з творців не може обходитись без звернення до оточуючого середовища. Він спілкується з людьми, бачить все, що трапляється навкруги нього, та відображає свої враження у той формі, яка йому найближча. Тому у віршах, наприклад, Лесі Українки так пронизливо зображені образи закоханої жінки, адже вона писала про те, що сама відчувала. Творчість Тараса Шевченка взагалі універсальна, у ній можна знайти як чутливі вірші, присвячені коханню, так і твори з виразними, наголошеними сюжетами з соціальною несправедливістю. У різні періоди поет співав різні пісні, цим він цікавий сучасному читачу. Особливий інтерес у останній час визиває творчість Василя Стуса, він неначе розмовляє з нами нашою звичною мовою, але при цьому повертає нас у той напрямок, куди дивився він сам. Нам вдається неначе зазирнути у його прекрасну душу і надихнутися його прикладом для здолання будь-яких труднощів.

Взагалі, домашню бібліотеку треба поповнювати обдумано, щоб вона стала справжньою скарбницею добра та краси. Тоді й діти з задоволенням будуть брати книжки з полок та перегортувати красиві сторінки. Їм буде цікаво узнати, що надихало вас, дорослих, у житті, вони будуть також користатися знайденими у книгах думками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...