Новини компаній
12:00, 22 жовтня 2021 р.

Як придбати квартиру дешевше?

Новини компаній

Купівля квартири відповідальний і складний процес, який є головною метою більшості сімей. Така інвестиція вимагає великих фінансових вкладень, тому для придбання нерухомості доводиться збирати гроші не один рік. Основним критерієм вибору квартири завжди залишається її ціна, тому кожен потенційний інвестор намагається дотримуватися балансу між якісним та надійним житлом, а також низькою вартістю квадратного метра. Щоб зробити правильний вибір і заощадити, варто дотримуватися описаних нижче рекомендацій.

ahnxRY-znQ5Q8gvlbmWgf41MPzGNNlDWEfIjBAW7iL6v7MnqwyJOAs7jInaudRf3XFiAAUfxiHKKNaowzkBog-RDSzL52Ajf6si9OAXxNdP7SAfeAS91WyBBDIYQpbYQxvhjhfU6=s1600

Розстановка пріоритетів при виборі нерухомості важливий ключ вигідного придбання квартири

Тим людям, яких цікавить питання як купити дешево квартиру, важливо знати, що у переважної більшості будівельних компаній однакові на перший погляд квартири, в одному і тому ж будинку, можуть мати різну фінальну ціну. Щоб заощадити при купівлі квартири, інвесторам слід звернути увагу на такі 6 нюансів:

 • Нерухомість з чорновою обробкою завжди має меншу ціну

 • Велику роль при формуванні вартості квадратного метра грає розташування всередині корпусу: дешевше обійдуться кутові квартири, а також житло, яке знаходиться поруч з драбинами та ліфтами

 • Вартість квартири завжди зменшується з пониженням поверху

 • Панорамний вид з вікна сучасної висотки збільшує вартість житла на 10-15%

 • Забудовники завжди трохи знижують ціни на квартири неправильної форми, а також з поганими планувальними рішеннями

 • Квартиру у багатоповерховому будинку ви купуєте разом із сусідами та їх сформованим укладом життя. Чим більше квартир на поверсі, тим більш дискомфортне проживання в такому ЖК. Дешевше обійдуться квартири в будинках коридорного типу, а також в новобудовах з великою кількістю студій.

Як дешево купити квартиру: контроль невиконання умов договору, пошук акцій від забудовника і розстрочка

Зниження ціни на квартиру може бути пов'язане з фіксацією будь-яких дефектів або наявністю будівельних матеріалів низької якості. Причиною зменшення фінальної вартості житла може також стати наявність грибка і цвілі, нерівні стіни або підлога, а також проблеми з інженерними та іншими комунікаціями. Варто уважно оцінити відповідність проектної площі і фактичної площі об'єкта будь-яка розбіжність більш ніж на 50 квадратних сантиметрів може стати важливим нюансом, який свідчить про невиконання умов договору.

Під час пошуку низьких цін на житло варто звертати увагу на акції компаній. Наприклад, якщо розглядати новобудови Ірпеня як варіант для інвестицій, то під час проведення "Чорної п'ятниці" в цій локації можна купити квартиру зі знижкою до 20%. Часто забудовники роблять знижки на квартири великого метражу, особливо в житлових комплексах бізнес-класу. В акційні пропозиції потрапляють і апартаменти, які не продавалися великий проміжок часу з різних причин.

Більшість девелоперів активно працюють з таким інструментом, як розстрочка. Вона дозволяє отримати від покупців частину суми за квартиру і використовувати її в будівництві інших об'єктів інфраструктури. У ситуації, коли покупець готовий заплатити початковий внесок, який в кілька разів перевищує мінімальний, він може розраховувати на невелику знижку від забудовника.

Купівля житла зі 100% оплатою і згадка конкурента ще 2 корисних способи заощадити гроші під час придбання житла в новобудові

Забудовники завжди зацікавлені в інвесторах, які відразу готові внести повну суму за квартиру. Дане інвестування вигідне девелоперу на будь-якій стадії будівництва ЖК, тому при такому способі оплати компанії практично завжди роблять знижки в діапазоні від 3 до 15%. Точний розмір знижки та її наявність у конкретного забудовника потрібно уточнювати заздалегідь.

Ще один спосіб заощадити згадка конкурента у відділі продажу. Працівники компанії часто цікавляться, які ще варіанти розглядає покупець та з якої причини. Цей момент можна вигідно використовувати, якщо уточнити, що практично аналогічний варіант житла у конкурентів коштує дешевше. У деяких ситуаціях, такий прийом спрацьовує і менеджери відділу продажу запитують індивідуальну знижку.

FlDgwdIDPevx0bLnGFinJEdBr8mx_PKIIuRVDDXld75UaJMMhCOXj6ixvieo0UNill-VRd7qdFrnw-AGROqAHyyP5rCC96o6ypkOvM0DHcrOvcLFNN0nq3td_C6mqYHlUCTGjF_O=s1600

Кращий час для придбання квартири

Питання як дешевше купити квартиру спрощується в ситуації, коли потенційний покупець знає, в який час купувати нерухомість найбільш вигідно. Ціни на квартири знижуються приблизно на 10% у двох ситуаціях: під час низького сезону (влітку), а також наприкінці звітного періоду місяця або року.

Вартість квадратного метра сильно залежить від етапу будівництва: інвестиція в житло на етапі котловану дозволить заощадити 30-60% від фінальної ціни. Цей спосіб вважається одним з найпопулярніших варіантів придбання квартири за мінімальною вартістю, але він може бути пов'язаний з деякими інвестиційними ризиками:

 • Банкрутством забудовника
 • Сильною затримкою раніше зазначених термінів введення ЖК в експлуатацію
 • Незаконним будівництвом

Під час вибору житла варто звертати увагу і на сезонність. Влітку попит на нерухомість трохи зростає, а разом з ним і цінники. Восени вартість квадратного метра на первинному ринку нерухомості України поступово йде на спад, а свого мінімуму досягає у зимовий період. 

Купівля квартири за зниженою ціною без ризику втрати грошей основні правила

Перед придбанням квартири по невеликій ціні важливо ретельно перевірити репутацію забудовника, а також таку будівельну документацію:

 • Містобудівні умови та обмеження
 • Документи, що підтверджують право на землю
 • Дозвіл / право на будівельні роботи
 • Експертний звіт перевірки об'єкта будівництва
 • Дозвіл на підведення комунікацій

Важливо оцінити правильність договорів про спільну діяльність: в них повинні бути вказані не тільки умови співпраці покупця з забудовником, а й чіткий поділ площі об'єкт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...